Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2012, 22:27   #9
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Cas Zobacz post
Na razie chcę zrobić małą promocję systemu. Dlatego wolałem uniknąć materiałów autorskich. Sraosha i reszta Yazata są opisani w dodatku o tym samym tytule. W sumie całkiem obszernie.
Poza tym Bogovi za bardzo przypominają mi Aesir. Więc uznałem, że dam sobie spokój. Tym bardziej, że i tak do wyboru są trzy panteony ze Starego Kontynentu. Może jeśli ludziom spodoba się granie u mnie w Sciona, pojawi się kolejna przygoda i tam poszaleję trochę bardziej z tego typu cudami.
To ja tego dodatku z Yazatami nie czytałem, a słowiański panteon wedle Scion: Companion to wcale nie Bogovi, a The Rus. Może my nie mówimy o tych samych? Może masz na myśli jakąś autorkę, a ja mam na myśli rozbudowaną treść z Companion ("lepsiejszą" autorkę)? Downloadable Content - White Wolf Wiki
 
Anonim jest offline