Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2012, 11:14   #57
daamian87
 
daamian87's Avatar
 
Reputacja: 1 daamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znany
Wróciłem po chorobie. Przepraszam wszystkich najmocniej, mam nadzieję że wynagrodzę wam to tym, co was czeka

Kerm, dziękuję za przekazanie informacji o mojej chorobie

Co do walki, rozegrajmy to następująco: rzućcie sobie w kostnicy ( polecam). Zakładacie konto, opisujecie dokładnie rzut i podsyłacie mi na pw/gg. Ja wam odpowiadam czy trafiliście, jak tak to rzucacie na obrażenia i opisujecie efekt waszych trafień bądź też pudeł. Po waszych postach ja wrzucam opis działań przeciwników. Nie stosujemy inicjatywy. Proszę o dokładne czytanie wszystkich poprzednich postów, żeby nie było ubijania tego samego przeciwnika trzykrotnie :P

Odpisywać na wasze pw/gg będę na bieżąco, więc termin odpisania zostaje taki sam jak zawsze. Czyi macie czas do 12 marca.
 
__________________
"Marzę o cofnięciu czasu. Chciałbym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku". - Janusz Leon Wiśniewski
daamian87 jest offline