Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2012, 22:49   #1
Makotto
 
Makotto's Avatar
 
Reputacja: 1 Makotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znanyMakotto wkrótce będzie znany
Komentarze do Assasin's Creed: Zmierzch Templariuszy [historical sci-fi, autorski]

Witam, oto ruszyła pierwsza na Lastinnie sesja RPG w realiach Assasin's Creed. Mam nadzieję że wszystko pójdzie ładuniutko i w miarę szybko wstrzelimy się w standardową częstotliwość jeden mój UP i jeden wasz odpis na tydzień.

Szałem byłoby szybsze tempo, ale i taki będzie mnie zadowalać. Ale teraz do konkretów!

1. Proszę żebyście w kartach postaci zamieścili swoje historie oraz umiejętności/zdolności/atuty. Znacznie ułatwi mi to płynne odpisywanie wam.

2. Dźwięczny będę niesamowicie, jeśli ktoś założy Googledocka dla nas/was. Wiem, to lamerskie ale dalej tego nie ogarniam (chociaż zwiazek może to mieć z moją uszkodzoną pocztą...)

3. Jak pewnie zauważyliście, we wstępnie zaznaczyłem ze wasze postacie znają się juz dwa lata. Dlatego też we wstępnych postach nie wymagam przedstawiania się, ale dobrze by było gdybyście opisali swoje postacie. Ich dobre/złe strony, charaktery i relacje z innymi.

To ostatnie można świetnie ustalić poprzez GG.

A same posty... Proszę o widoczne akapity przy pomocy Enter'a a dialogi przy pomocy kursywy. Nie wymagam opracowań na kilka stron, ale solidne odpisy mile będą widziane. No i wewnętrzne przemyślenia postaci też, rzecz jasna.


Zapraszam was do wspólnej, assasynowej, zabawy
 
__________________
Hello.
My name is Inigo Montoya.
You killed my father.
Prepare to die...

Ostatnio edytowane przez Makotto : 06-03-2012 o 22:52.
Makotto jest offline