Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2012, 15:14   #10
Lucifer oO
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwu
Sierak coś czuję że Ty zapracujesz u mnie na medal Dobrze że chociaż jeden dba tu o porządek hehehe! A i 12 to jest postaci :P

KorzystajÄ…c z okazji publikujÄ™ jednÄ… z notek parafialnych:

Spisałem tabelę losowych zdarzeń, dlatego każdy kto w swoim odpisie będzie chciał powędrować po mieście niech odezwie się do mnie na gg abyśmy sprawdzili jego szczęście :P
Istnieje szansa na wylosowanie naprawdę ciekawych rzeczy. Takich jak znaleziony malutki kuferek z 5k platyny w środku albo kij wie co jeszcze.
Ja osobiście mam tendencję do zapominania o różnych rzeczach, a poza tym to w waszym interesie leży aby się upomnieć o takie losowanko bo mimo że można wpaść przez to w solidne kłopoty, jest szansa na przypadkowe wzbogacenie się o złoto czy nawet magiczne przedmioty


Dodatkowo każdy kto chce kilka podręcznych monet niech zgłosi się do mnie na poczcie po losowanie.
 
__________________
...

Ostatnio edytowane przez Lucifer oO : 24-03-2012 o 06:26.
Lucifer oO jest offline