Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2012, 15:10   #137
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
Nie mam dyżurów 24 godzinnych Homeo, ale poza pracą też mam życie i obowiązki . I nie łączą się one z krążeniem dookoła komputera.

Wykonam zaraz za was te rzuty, przyznaje , że podyktowane było wszystko pośpiechem już na sam koniec. Chyba zresztą da się to odczuć czytając te moje wypociny ...
W tym wypadku rzuty robię za was, ale wszyscy muszą mieć konto na kostnicy. Ataki itp będziecie robić sami.
Naprawdę okażcie litość i odrobinę zrozumienia, nie dojść że za NPC to jeszcze wasze rzuty ? To kupa czasu :]

Edit

Dla wyjaśnienia - postacie, którym test na nasłuchiwanie się powiódł słyszą grupę kilku gwardzistów maszerującą szlakiem gdzieś po ich lewej stronie.
Ci, którym udał się test na spostrzegawczość widzą ( 3 strażników ) ich maszerujących.
Randal jak na dziadka przystało, nie widzi i nie słyszy nic. Rzuty trochę słabe wyszły.

Grupa podążająca z Gustavem może rzucić na ciche poruszanie się i ukrywanie. W kolejnym poście określę jak udane były to manewry ( przez ST oczywiście ) . Jeśli jednak nie - możecie się spodziewać , że wasz atak nie będzie zaskoczeniem dla Gwardzistów i najprawdopodobniej dojdzie do regularnej walki :].
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"

Ostatnio edytowane przez Mizuki : 08-03-2012 o 15:38.
Mizuki jest offline