Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2012, 22:49   #190
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
Mała edycja jednej z wcześniejszych informacji - chodzi o wiek BNa. Wybaczcie, ale ostatnio myślałem nad czymś i tak będzie bardziej pasować.

Cytat:
Napisał Mizuki Zobacz post


Homeosapiens i Romulus

Wasze postacie wiedzą [wiedza lokalna] , że wspomniany przez Gustava Mbarneldor to jedyna osada elfów na Moonshae. Niewielka, licząca góra 100 dusz. Zarządzana przez księżycowego elfa o imieniu Elmethaar, liczącego sobie około 370 lat. Założona została przez elfich wysłanników z Evermeet.
Kaitlin - wybacz, ale również nie dostałem wiadomości jak długo macie zamiar te dialogi ciągnąc. Oczywiście , nigdzie nie było zakazu ich prowadzenia - ale miałem nadzieję na waszą wyrozumiałość... To dopiero początek sesji i będzie jeszcze tysiąc okazji na drobne dialogi między postaciami. A zaczęliście od kobyły . Oczywiście wasz wybór, ale nie wiń mnie , że chciałem popchnąc akcje do właściwych wydarzeń bo jeszcze nawet nie macie przedsmaku tego o co w całej przygodzie chodzi. Zaznaczałem, że doc nie może spowalniać całego przebiegu sesji.
Co do posta rozumiem - zasady to zasady a wedle nich masz jeszcze te cztery dni. Trochę szkoda, bo to nie taki wymagający post w sumie - ale niczego nie narzucam. Po prostu miło by było, gdybyście z Romulusem dali radę wcześniej :].
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"

Ostatnio edytowane przez Mizuki : 10-03-2012 o 22:54.
Mizuki jest offline