Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2006, 11:43   #2
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ja nie będę grać a pozwolę sobie na małą krytykę. Piszesz, że to system autorski, prosisz o opisanie postaci oraz opisanie historii swego życia. Zapytam się głupio "ale o co chodzi?" Czy jeśli napiszę, że chcę grać krasnoludzkim łucznikiem z lasu Lorien, który od dziecka przejawiał zacięcie do wierszy to będzie to odpowiadało to Twoim wymogom, czy coś muszę zmienić. A jak jeszcze dodam, że brałem udział w 32 bitwach w ciągu swojego 12 letniego życia (bo przecież wiadomo, że krasnoludy nie żyją dłużej niż 15 lat i rodzą się z jajek) to czy to też będzie w porządku? Przepraszam za akurat taki ton wypowiedzi, ale gdyby na forum nie było poradnika, to mógłbym to przemilczeć. Gdyby właśnie takie sesje dominowały to także. Ale tak nie jest.
By wyjść naprzeciw graczy trzeba dać im jakieś pojęcie o świecie, o zasadach, o regułach. Pół biedy jeśli jest to sesja do systemu istniejącego - to nie trzeba wtedy wiele pisać. Ale autorki to zupełnie inna para kaloszy i jeśli już ktoś chce coś takiego prowadzić, to powinien choć trochę wysiłku włożyć, by móc swoją autorkę "sprzedać" dla potencjalnych graczy. Ograczniy to w znaczym stopniu głupie pytania, niepotrzebne nabijanie postów i pozwoli na znacznie poważniejsze potraktowanie sesji.
Pozdrawiam i liczę na zrozumienie.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline