Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2012, 23:37   #15
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Pół-ork? Ta cała pierwsza edycja zdaje się coraz bardziej i bardziej obca... Objaśni mi ktoś miły, o co chodzi z tą rasą? To dla mnie coś nowego.

A tak poza tym to post bardzo fajny ("Matka!") i taki budujący i epicki, jak film akcji. Tylko co z tą sytuacją ze wstępu/rekrutacji? To już było czy dopiero będzie?

Jeśli chodzi o to, co poruszył Campo, to -- wiem, że to było do MG, ale i tak się wypowiem -- to ja osobiście proponuję pomijać retrospekcje i introspekcje, a skupić się na niekoniecznie długich postach, szybkiej akcji i ogólnej zabawie.

Doc byłby w porządku, zwłaszcza, jeśli ma dojść do starcia (będziemy korzystać z mechaniki? Co prawda ja za bardzo jej nie znam...), byleby wszystko było stosownie moderowane.

Kymil, dopisałem sobie do karty postaci trzewiki. Wiadomo, że jakieś buty Ivein i tak miał, ale chciałem zwrócić na nie uwagę. Do graczy: o trzewikach jeszcze napiszę, ale później, gdy będzie lepsza okazja.
 

Ostatnio edytowane przez Yzurmir : 12-03-2012 o 23:42.
Yzurmir jest offline