Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2012, 10:23   #18
Arcturus
 
Arcturus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arcturus ma wspaniałą reputacjęArcturus ma wspaniałą reputacjęArcturus ma wspaniałą reputacjęArcturus ma wspaniałą reputacjęArcturus ma wspaniałą reputacjęArcturus ma wspaniałą reputacjęArcturus ma wspaniałą reputacjęArcturus ma wspaniałą reputacjęArcturus ma wspaniałą reputacjęArcturus ma wspaniałą reputacjęArcturus ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie jestem dobry w wymyślaniu imion dla zwierząt. Azor?
Azor to tak jakoś za mało mroczne jak na Warhammera. Może Azhorr? (albo Azatoth).
Bohater opisany w dziale z rekrutacją, obrazek dodany. Ulubione przedmioty itd sobie daruję, tzn. ulubionym przedmiotem mojego bohatera jest rapier, już wzmiankowany.
Cytat:
A propo awatara,
A wybrałem screena z dark fantasy, które jest bardziej mroczne niż Warhammer... No dobra, zaraz poszukam, choć wszystkie dobre grafiki, jakie znajduję w sieci są i tak mnie lub bardziej mangowe.
EDIT: no dobra, mam problem. Usuwam poprzedniego avatara, wgrywam nowego... i wyskakuje mi z powrotem stary. Nie, to nie jest kwestia nazwy pliku, sprawdzałem, operację powtarzałem kilka razy, efekt ciągle ten sam.
 

Ostatnio edytowane przez Arcturus : 13-03-2012 o 10:45.
Arcturus jest offline