Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2012, 13:19   #60
daamian87
 
daamian87's Avatar
 
Reputacja: 1 daamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znany
Mój post już wisi. Nathias, terminów się trzymam, nie będzie przeciągania w nieskończoność, nie bój żaby

Następny termin: 20 marca 2012r. Tym razem proszę o przeprowadzenie walki zgodnie z moimi instrukcjami. Rzucamy na kostnicy internetowej, nie tej forumowej. Linki do rzutów wysyłacie mi na gg/PW/mail, ja wam odpisuję z informacją o skuteczności ataku i ewentualnych obrażeniach. Wówczas wrzucacie w posta też opis waszych ataków.

Co do innych informacji: wiewiórki już nie złapiecie, ucieknie wam. Możecie po walce jej szukać, ale nie wiem czy się wam uda ją znaleźć. A na poważnie. Za minimum 3 rundy wpadnie do was druga grupa przeciwników. Jak się nie pośpieszycie może być z wami źle ]:->
 
__________________
"Marzę o cofnięciu czasu. Chciałbym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku". - Janusz Leon Wiśniewski
daamian87 jest offline