Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2012, 20:48   #22
kymil
 
kymil's Avatar
 
Reputacja: 1 kymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputację
Jedno małe pytanko, czy ktoś w ogóle planuje rozbrajać bandę Grubego, czy wszystkich killim Nie wiem jak Wam rzucać? Chcecie ich dobijać? Rozumiem, ze półork ma być absolutnie martwy

Aha, jeszcze jedna uwaga mechaniczna: generalnie zakładam, że przy ataku rzucam Wam na Walkę Wrecz, na obrażenia, dodatkowe obrażenia, modyfikatory z Silnego ciosu (jak kto ma).itp.

Gdyby ktoś chciał zadać jakiś wyjątkowo precyzyjny cios może mi zadeklarować na PW czy tutaj ujemny modyfikator do WW lub US (rzędu - 10, - 20).
Przy udanym trafieniu daje to odpowiednio + 1, + 2 do zadawanych przez Waszych Bg obrażeń.

Aha i proszę o uzupełnienie panelu statystyk w Kartach Postaci. Jak mam inaczej turlać?
 
kymil jest offline