Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2012, 01:53   #29
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Dobrze, że mi napisałes jak to Ty widzisz, bo ja już pisząc swój post po tym jak Krasnolud deklarował znienacka cięcie toporem na półorka na którego szedł pewnym krokiem zacząłem się zastanawiać czy w ogóle po tym był czas na jakiekolwiek gadki i zamrożenia. W sumie zależy ile miał do przejścia do pomiota (ile sekund). W tym czasie może padłyby ze dwa zdania kogoś, mój bohater (może) zdążył widząc co się święci wygciągnąć babę z kuchni (bez gadania) a Twój biec po schodach/zeskoczyc z balkonu przez barierkę. To chyba kwestia wyobraźni przestrzeni i odległości. Możesz mieć rację jak to się działo w międzyczasie wszystko. Po prostu jak wyobraziłem sobie zamachnięty topór na półorka, to wszystko co jest napisane potem wziąłem jako kontynuację i mi się gryzło, bo musiałoby się dziać na speed up a może i Ni!
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 14-03-2012 o 01:55.
Campo Viejo jest offline