Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2012, 18:43   #72
potacz
 
potacz's Avatar
 
Reputacja: 1 potacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłość
Witam!

W związku z tym, że wbrew moim początkowym założeniom nie potrafiłem sprostać wyznaczonym przez siebie terminom, wydaje mi się, że przyznanie się przeze mnie do całkowitej porażki jest jak najbardziej na miejscu.

Nie potrafiłem i nie będę potrafił w toku swoich zajęć znaleźć wystarczająco czasu, żeby ogarnąć wszystkich graczy, stworzyć wątki i lecieć z fabułą. Jestem za mało doświadczony i o wiele lepiej czuję się jako gracz. Chciałem sprawdzić się jako MG, i doszedłem do wniosku, że jestem graczem, nie mistrzem. Dlatego wszystkich was przepraszam, ale kontynuowanie wydaje mi się niecelowe, ta sesja umarła, w dużej mierze przeze mnie. Wszystkich nowych i starych użytkowników forum przepraszam, mimo wszystko wasze posty były super, życzę wam lepszych Mistrzów i sesji.


Jeśli ktoś by chciał podchwycić tematykę sesji lub ją przejąć, myślę, że dałoby się to zrobić.

Pozdrawiam was i życzę najlepszego!

Potacz
 
__________________
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej."
potacz jest offline