Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2012, 13:55   #21
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Mi stworzenie scenariusza dało przede wszystkim wiele frajdy - co chyba jest w tym najważniejsze Nie spodziewałem się, że zajmę miejsce na podium od momentu nadesłania, bo zdecydowanie zabrakło mi klimatu przy opisach - czy to BNów czy też lokacji. Wszystkie moje grafiki były delikatnie przerobionymi motywami z internetu i właśnie dlatego to też nie była zbyt mocna strona. W sumie bardziej od wyników trapiło mnie kto poza mną, Komturem i Anonimem nadesłał pracę i powiem, że nie wstyd było mi z wami przegrać. Scenariusz pisałem pierwszy raz w życiu, podobnie jak też pierwszy raz prowadzę na PBF. Bardzo możliwe, że scenariusz zostanie poprowadzony przeze mnie na forum. Zanim to jednak nastąpi jeszcze trochę pogram, wymistrzuję moją obecną sesję NS, douczę się klimatycznego pisania... czyli wcześniej niż za jakieś 5 miesięcy się go nie spodziewajcie.

Dziękuję za nagrodę (PR) oraz samo ocenienie mojej pracy. Pozdrawiam i liczę, że na czasie umieszczone zostaną na forum najlepsze prace. Z chęcią im się przyjrzę...
 
Lechu jest offline