Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2012, 18:11   #736
Matyjasz
 
Reputacja: 1 Matyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemu
Wczytałem się w tekst opisu czaru i jakbym nie próbował rozkładać tego logicznie dokonywać procesu interpretacji jak wół jest postać. Bestia jako postać się raczej nie zalicza

Więc plan na dziś,
mam uber kozacki miecz Kytkego co zabija jednym cięciem, z opóźnieniem ale jednak, więc w miarę agresywnie.
W zwarcie z zamiarem współpracy z resztą bojowników. Jak nie czarem to mieczem utłuczemy chaosu hołotę Oczywiście jak mam możliwość uzycia komponentu to używam.
Jeżeli mocno oberwę to przechodzę do defensywy i jedną akcję na rundę przeznaczam na parowanie.
Chce wykorzystać punkt szczęścia nie wiem na co niech MG go wyda turlając sobie w celu przedłużenia w miarę bezurazowego żywota.

Ten miecz to ma jakieś właściwości różniące go od zwykłego masowo produkowanego?
 
Matyjasz jest offline