Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2012, 23:29   #4
kayas
 
Reputacja: 1 kayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwu
Rosjsanin z niedowierzaniem pokręcił głową. Cesarz również niezbyt przychylnie spojrzał na przemawiających, poczym zawołał
- Czy to już wszyscy? Czy nikt więcej nie pojedzie pomóc obronić Serbii?
Zapadło milczenie, wszyscy spojrzeli na młodego blondyna, który naraz wydał się dzieckiem, przestraszonym i niepewnym. Wstał, chwiejąc się lekko, i powiedział
- Einarth Jorgsen, wysłannik Wilkobójców z Uppsali. Przysłano mnie jedynie abym… zbadał sprawę, jednak tu nie potrzeba… myśliwych, jakim jesteśmy, a raczej żołnierzy i kapłanów. Dlatego też… nie jestem niezbędny… tak samo jak reszta z naszych ludzi… ja… chciałem tylko radzić tym, którzy jadą… nie bądźcie zamknięci w sobie, pamiętajcie co przysięgaliśmy: „bez względu na pochodzenie i wierzenia, wszelkimi środkami”. Sam służyłem w Ameryce, gdzie bez pomocy lokalnych zaklinaczy nie poradzilibyśmy sobie. Weźcie co dają.
Cesarz spojrzał z dezaprobatą na Einartha. Dla wszystkich było jasne, że nikt nie wysłał go tu na rozeznanie: młodego myśliwego musiała przestraszyć gadająca głowa.

- Jeżeli to wszyscy-rzekł cesarz- zarządzam, aby każdy udał się na spoczynek do wyznaczonej mu komnaty. Jutro oświcie wyruszycie, dwaj dzieli słudzy, na południe. Moje wojsko dowiezie was do granicy z Imperium Osmańskim, dalej radzicie sobie sami. Nie zawiedźcie nas.

Król Niemiec wstał i wyszedł przy dźwięku fanfar, dziwnie zadowolony. Rosjanin czym prędzej zebrał się do drogi, młody Szwed siedział zawstydzony. Dworzanie powoli rozchodzili się, do Karola i Saida podeszli zaś słudzy oczekujący poleceń.
 
__________________
Chcesz grać,a le nie znasz systemu WFRP II?
Szkoda, co?
Wal na 7704220 i opowiedz o postaci, zmienimy ja na liczby!
kayas jest offline