Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2006, 21:10   #17
Maciek292
 
Reputacja: 1 Maciek292 ma wyłączoną reputację
Przepraszam, Conductor, że nie do końca zrozumiałem twe pytanie. Jednostki są standardowe: milimetry, centymetry, metry, kilometry oraz mile. Ewentualnie stopy, łokcie i inne starsze miary. Twoje statystyki i ekwipunek zmien sam, nie wyrażam sprzeciwu wobec zmian, jakie zamierzasz wprowadzić. Co do mechaniki: bedziemy polegac raczej na zdrowym rozsadku, lecz w wypadku walki, bedzie to wygladalo ciut inaczej. Przed każdą walką pokażę wam statystyki stwora (siła, zwinnośc, koncentracja - charyzma tylko w wypadku humanoidów ). Jeśli chcesz otrzymać dokładniejsze informacje, napisz PW, a odpowiem. Kolejka grających na sesji bedzie wygladal w ten sposób:
- MG (na razie tylko ja)
- (gracz który się zgłosił pierwszy, potem drugi, trzeci itd.) Trey
- Vas
- Conductor
- Niha'i
- Khajit
Jeśli gracz nie odzywa się przez dwie godziny, omijamy jego kolejkę i zakładamy, że przez cały czas podąża za innymi graczami z drużyny i stara się blokować ciosy wymierzone w jego kierunku. Jeśli gracz przez te dwiee godziny się nie odezwie, wysyłam mu PW z informacja, iż została pominięta jego kolejka (ewentualnie dajcie mi swoje GG, to do bede pisal na GG). Sesje będą prowadzone w wątku. Na starcie gracze będą tworzyć grupkę, która spotka się raczej z przypadku, zapoznacie się w czasie sesji ( mam nadzieję że nie będzie konfliktów ).
Jeszcze jakieś pytania? Piszcie, z pewnością odpowiem.
 
Maciek292 jest offline