Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2012, 08:39   #11
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Kelly - dziękuję Ci bardzo za ciepłe słowa.

Dzięki użytkownikowi Reinhardowi otrzymałem fajny materiał na temat wojsk Japońskich - ukłony i to głębokie dla Ciebie, za pomoc.

Pozwoli to mi chyba na założenie wątku z materiałami dodatkowymi do sesji za jakiś czas.

Faktycznie jest tak, że dużo wymagam od graczy i dużo wymagam od siebie, ale też kończę większość zaczętych sesji.

Kiedy piszę - posty maksymalnie strona A4 - dla osób z większym zacięciem literackim wyjaśniam - że nie pogniewam się za posty dłuższe.

Po prostu koncepcja WYSPY jest taka, że post który zazwyczaj piszemy na tydzień czy też 10 dni w innych moich sesjach teraz rozbijam na 2-3 posty a nie jeden. I minimalizują GG dock (troszkę, jak w ostatnich kliku kolejkach Misterium).

Reszta będzie tak samo, jak we wszystkich moich sesjach. Postaram się, aby był nastrój a wybrane przez graczy umiejętności MAJĄ REALNY wpływ na świat w sesji. Determinują sukcesy i porażki podejmowanych działań.

Co więcej - najpewniej do GRY dostanie się KAŻDA DOBRA POSTAĆ - to moja nowa koncepcja sesji.

Z tym, że zagra 6-8 osób. Jak to się odbędzie - przekonacie się, kiedy zgłosicie udział i przyślecie KP.
 
Armiel jest offline