Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2012, 11:06   #13
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Dziękuję wszystkim za pomoc związaną a militariami. Naprawdę, to mile. Pozwoli mi to troszkę "urealnić" sesję. Ebon Hawk - ja mogę zaręczyć, ze moja historia będzie dużo mniej straszna, niż to, co działo się podczas II Wojny Światowej. Takiego okrucieństwa, bezdusznego i mrocznego, nie opiszę w żadnym ze swoich horrorów - w żadnej ze sowich sesji.

Teraz troszkę uściśleń.

Dużo osób ma obawy co do "wieczorowości" sesji. To nie oznacza, że Wy musicie działać wieczorem Gracz pisze kiedy chce, byle zmieścił się w wyznaczonym terminie (optimum - 3 dni). To oznaczało jedynie moje uczciwe przyznanie się do tego, że odpowiedzi na pytania zadane na GG, PW, GG docku otrzymacie raczej wieczorem a nie w dzień. To miałem na myśli mówiąc "sesja wieczorowa", ze ja biedę działał wieczorem. Nie Wy Mam nadzieję, że uspokoiłem tych, którzy mają wieczorami inne aktywności (i bardzo dobrze).
 
Armiel jest offline