Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2012, 13:09   #183
Zapatashura
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 1 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
Cytat:
Hej Hej, a ile MG popisał? To też istotne
MG spędził nieprzyzwoitą ilość czasu na podliczanie wkładu graczy, ale nie chce mu się poświęcać czasu na sprawdzanie wkładu własnego .
Zresztą wielokrotnie podkreślałem, że w sesji tylko sprzątam. Moi szanowni gracze dość szybko wykoleili pierwotny zamysł MG i tworzyli fabułę sami. I bardzo dobrze, bo gracz jest ważniejszy niż MG.

Cytat:
bądź co bądź zawdzięczam Sokom swoją pierwszą scenę erotyczną w pebeefie i pierwsze, i jedyne jak na razie , zabójstwo dokonane na współgraczu
Teraz tych scen erotycznych na forum od zatrzęsienia. Gdybym był zadufanym w sobie megalomanem, to bym myślał, że ja tę lawinę spowodowałem .
A zabijanie współgraczy uważam, za wspaniałą rozrywkę. Fajnie, że udało mi się ją propagować .

Cytat:
Hymn może Życiodajne soki II?
Kto wie, kto wie?
 
Zapatashura jest offline