Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2012, 13:55   #35
dambibi
 
dambibi's Avatar
 
Reputacja: 1 dambibi wkrótce będzie znanydambibi wkrótce będzie znanydambibi wkrótce będzie znanydambibi wkrótce będzie znanydambibi wkrótce będzie znanydambibi wkrótce będzie znanydambibi wkrótce będzie znanydambibi wkrótce będzie znanydambibi wkrótce będzie znanydambibi wkrótce będzie znanydambibi wkrótce będzie znany
Więc znów jestem ostatni

Sesja - nie mam się do czego przyczepić , fabuła , bohaterowie niezależni , potwory - jednym słowem masakra , szczególnie postać Winsa.
JA - ogólnie nie jestem jakoś wielce doświadczony , to moja 3 sesja pbf , 1 na lastinn ,nie jestem jakiś krasomówcą ani pisarzem żeby serwować jakieś poemy , ale nic na to nie poradzę.
reszta graczy - Bardzo podobała mi się kreacja Mierzwy , inni też niczego sobie .
Mistrz - widać że się stara , dotrzymuje terminów(z czym ja mam czasem problem), ma pomysły - czego chcieć więcej.

Ta sesja było takim "przetarciem się" w świecie Warhammera , który poznaję i całkiem mi się podoba.

Widzę że wygrała opcja konwojowa , jako że sam o niej pomyślałem , to nie mam co marudzić. Na pewno będzie ciekawie

PS: Skoro mam grać dalej , Dirk nie jeździ na rowerze , to może mi cos podlosujesz Malahaj
 
dambibi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem