Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2012, 16:12   #1226
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Post rozszerzony o ostatnie informacje. Czego nie ma w poście i nie ma w tym komentarzu - dopytać czy nie przeoczyłem.

Twarz młodziana - chłopak, młodzieńcze rysy twarzy, rośnie. Młody samuraj, ... zresztą, ten opis powinien być w sesji. Jak nie ma - zaraz dodam.

... Sprawdziłem - jest. Przy scenie uzdrawiania. Co z tego Sakura pamięta? Na pewno nie całość. Jesteś tam generalnie półprzytomna. Ale tak, to chyba ten sam.

Cytat:
Pióro sroki, pasmo włosów! Czy one będą nadal działać? Czy mogę zobaczyć to jeszcze raz? Gdzie one teraz mogą być? Czy zabierałam je razem z rzeczami do domu, gdy przyszło opuścić szkołę? Czy zabrałam je na ziemie Żurawia?
Na te pytania odpowiedzieć sobie może sama Sakura - czyli są w Twojej gestii. Zabrała? Jakoś je testowała? Coś z nimi dalej robiła?

Cytat:
oskarżona za napaść
O napaść, jeśli już. Poprawić w poście proszę.


Opis obrazu potrzebuję! Hiroś, do raportu!
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline