Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2012, 08:56   #17
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Kymil ci co już odpisali, czekają na mojego następnego posta. Gdzie określę wam co się dzieje w Ostermak. Wszystkie co ważniejsze lokalizacje zostały wymienione w sesji, mniej ważne a akurat wam potrzebne, sami tworzycie. Potem wasi BG mają jakiś tydzień może dwa, na swoje sprawy w mieście i jego okolicach. Wtedy piszą ci co chcą i ile chcą. Musu nie ma.

Nie wiem jeszcze kiedy rozpocznie właściwą sesje, pisałem o tym raporcie. Ten temat przejściowy, jest ku temu, abyście się do tego czasu nie nudzili.

Luffy jak dla mnie to tam mógł przybyć cały pułk szwedzkich sanitariuszek w bikini. :P


Ważna sprawa. Czy ktoś powie von Antarze, gdzie jest zakopana skrzynka, jeśli ten o to zapyta?


Wnerwik grać możesz, ale nikogo więcej już nie przyjmę. Zasady tworzenia BG takie same jak w rekrutacji, poszukaj w archiwum.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline