Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2012, 11:44   #21
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
Powiem szczerze, kilka razy miałem już mocne postanowienie zabrania się do pisania rekrutacji.
Jest jednak pewien problem, nie wiem czy tylko ćwiek w mojej głowie czy też bardziej realny...
Mianowicie - nie przeczytałem wszystkich opowiadań. Ba , ich większej części. Z jednej strony, jeśli mam stworzyć własną kampanię i wprowadzić pewne własne pomysły - nic to nie wadzi.
Z drugiej jednak, nie wiem jak bardzo wiernym czytelnikom tej serii może to przeszkadzać. [Przykładowo - grac u MG , który o samej serii może wiedzieć mniej niż oni sami.]
Kampania , którą opracowałem wnosi pewne kontrowersje. Przykładowo - czy w ogóle wyobrażacie sobie inkwizytora-kobietę ? Teoretycznie - inkwizytor jako osoba świecka [przynajmniej w tym świecie, bo takie wrażenie odniosłem] nie powinna wykluczać za pleć. Oczywiście w samej kampanii byłoby to ujęte jako pewien ewenement , ale chodzi o same podejście ewentualnych graczy do tego.

Kolejne : zdolności postaci. Sesja byłaby oczywiście storytellingowa. Jednak , myślę nad podziałem inkwizytorów ze względu na umiejętności. Tak aby nie wyszły nam istoty, które potrafią władać równie dobrze każdym rodzajem broni , będąc przy tym zręczne niczym kocica i zaznajomione z "magicznymi" [nie-ludzkimi] tajemnicami.

Oczywiście, nie mogę obiecać, że uda mi się oddać tak dobrze klimat Piekary. Uważam jednak, że wiele będzie zależeć od starań wszystkich [ tak MG jak i graczy].
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"
Mizuki jest offline