Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2012, 17:46   #22
Shartan
 
Reputacja: 1 Shartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumny
Kobieta inkwizytor w świecie Mordiemera by nie pasowała. Nie przeczytałem jeszcze dwóch książek z cyklu "Ja inkwizytor", ale z ich opisów wynika, że również w nich nie ma kobiety Inkwizytora. Kobieta mogłaby być inkwizytorem ewentualnie wewnętrznym Kręgu Inkwizyotorium, ale musiałaby posiadać jakieś niezwykłe zdolności i poza siedzibą wewnętrznego Kręgu udawać mężczyznę. Przy czym to rozwiązanie jest trochę naciągane, ale w miarę dobre.

Jeśli chodzi o dzielenie inkwizytorów ze względu na umiejętności wydaje mi się to zbędne. Każdy Inkwizytor po ukończeniu Akademii umie walczyć, ale magicznym sztuczkami dysponują tylko nieliczni. Natomiast w KP można by napisać o mocnych i słabych stronach naszego inkwizytora w walce.
 

Ostatnio edytowane przez Shartan : 19-03-2012 o 17:47. Powód: Literówki.
Shartan jest offline