Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2012, 21:41   #28
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jeśli chodzi o sesję właściwą , to kiedy mniej-więcej startujemy?
Compadre a przeczytaj no co pisałem kawałek wyżej...

Cytat:
malahaj, profesję sobie wybiorę sam (zastanawiam się między kanciarzem a złodziejem), ale mógłbyś mi wylosować cechy?
A po co? Sam sobie wylosuj. Compadre albo pełen hazard i bonusy z tym związana, albo pełna kontrola i bonusy z tym związane. A i jak chcesz, żebym cię w następnym poście wprowadził, to się pośpiesz.


Towarzystwo, sprawy wyglądaj tak. Nie pytajcie mnie kiedy kontynuacja, pracuje nad nią, jak będzie to będzie. Teraz idę dogadzać chłopkom w „Zabójcy”, post dla was będzie pewnie pod koniec tygodnia pracującego (czyli kole piątku, soboty) a potem się zobaczy. Co prawda czekamy jeszcze na Bruna, ale on chyba nie wie nic ponad to, co już żeście powiedzieli.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline