Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2006, 18:34   #17
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Rozumiem to i dziwię się Rhamonie, że tak stanowczo stwierdziła, że sesja nie żyje. Trzeba odszukać Vertigo takimi środkami jakimi się da i spytać, co się stalo (jeśli już to zrobiłaś Rhamona, to przepraszam za pisanie rzeczy oczywistych). Mówię tylko, że sesja bardzo mnie ciekawi i chętnie wziąłbym w niej udział jeśli miejsce się zwolni, zwłaszcza, że taki projekt postaci podoba mi się (musiałbym jeszcze uzyskać zgodę na wgląd w całą historię jego postaci). Ogólnie odczytajcie moją wiadomość jako propozycję uczestniczenia w reanimacji
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline