Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2012, 08:57   #617
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Oki doki.

Wiem chyba już wszystko co chciałem. Walter nie zrobiłby nic agresywnego .... pogrążony w dziwnej obojętności, a Emily przecież "rozkleiła się" i mogłem na ten moment przejąć nad nią kontrolę

Zatem dokleiłem kawałek zakończenia.

A teraz sprawy OSTATNIEGO POSTA w sesji.


Chciałbym, byście opisali powrót, przeżycia swoich bohaterów, jakiś "rachunek sumienia" oraz najbliższe pół roku po powrocie do USA - czyli do powiedzmy maja 1922 roku.

Chodzi mi o to, co robią bohaterowie po powrocie do USA, czym się zajmują, czy stroną od ludzi, czy też nie.

Czasu daję 10 dni przynajmniej, ale umówmy się że do końca miesiąca Wasze ostatnie wpisy będą. Korzystajcie z wszelkich możliwych narzędzi komunikacji: GG, GG docka, komentarze - cokolwiek.

Pamiętajcie, że te posty będą Waszą okazją pożegnania się z kampanią. Ostatnim wpisem w sesji (ale nie w komentarzach, bo tam jeszcze pozwolę sobie popisać tam).

Powodzenia w pisaniu. Gdyby coś - możecie zawsze dopytać.
 
Armiel jest offline