Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2006, 23:37   #61
Malekith
 
Malekith's Avatar
 
Reputacja: 1 Malekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumny
Sprawa lokalu:

Poszedłem dziś do Starego Młyna i był zamknięty na 4 spusty A powinien być otwarty. Poza tym, parę osób już mi mówiło, że ten lokal jest zamknięty niestety Z tego co się dowiedziałem, to zamknięcie strychu, o którym mówił Fist, miało miejsce już dosyć dawno. A o zamknięciu lokalu na amen słyszałem niedawno... Ponoć była nawet jakaś "pożegnalna impreza". Więc to chyba zamyka sprawę Starego Młyna, najbardziej klimatycznego miejsca, jakie można było wziąć pod uwagę

Ale nie ma strachu, jest parę innych miejsc, w które możemy się udać. Mam na oku przynajmniej 3 lokale. Nie ma co się bawić w rezerwacje bo to kosztuje "trochę", niestety... Ale jeśli będziemy siedzieć od dosyć wczesnych godzin, to raczej szanse na nie-znalezienie miejsca są znikome Damy radę, "zlotowicze"

Yarot, wiesz coś o sprawie przesiadywania w Forcie? Dowiedziałeś się czegoś?
 
__________________
Są dwa rodzaje ludzi: ci, co robią backupy i ci, co będą je robić...
Malekith jest offline