Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2012, 13:37   #62
Cas
 
Cas's Avatar
 
Reputacja: 1 Cas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodze
Z góry przepraszam za duble posta, ale to w sumie dość istotna informacja, więc wolałbym by była widoczna.

Powoli zaczynam się obawiać, że dałem chętnym trochę za dużo czasu na zgłoszenia.
Choć otrzymałem już kilka kompletnych kart, to jednak jest jeszcze sporo osób, które mają zrobioną już większość, a jakoś nie widać u nich chęci na dokończenie prac.
Są też rzecz jasna chętni, którzy nadesłali koncepty, ale nadal nie zgłosili się po pomoc z mechaniką.

Stąd też ten post.

Będę szczery, nadchodzący tydzień będzie dla mnie dość pracowity. Może być więc problem z wyrwaniem dłuższej chwili na pomoc przy tworzeniu KP. Chciałbym więc wstępnie zorientować się jak kształtuje się zainteresowanie. Ci którzy podchodzą do tej rekrutacji na poważnie, proszeni są o jakąkolwiek informację (w temacie/PW/gdziekolwiek). Wolę poświęcić czas, którym dysponuje, właśnie im.

Na koniec byłbym też bardzo wdzięczny za nie czekanie z nadsyłaniem kart do końca rekrutacji. Zgłoszenia które otrzymałem do tej pory, w większości liczą sporo stron. Wolałbym nie znaleźć się w sytuacji, w której będę zmuszony przeciągać podjęcie ostatecznej decyzji, z uwagi na konieczność przebrnięcia przez tak dużą ilość tekstu w tak krótkim czasie.
 
__________________
"The heart lies and the head plays tricks with us, but the eyes see true.
Look with your eyes. Hear with your ears. Taste with your mouth. Smell with your nose. Feel with your skin.
Then comes the thinking, afterward, and in that way knowing the truth."
Cas jest offline