Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2012, 06:17   #261
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Terminem dla wszystkich będzie koniec wtorku 3 kwietnia.

Panowie w Harondorze, Isengardzie i Mglistych Górach poczekają do jutra, bo 6 godzin z weekendu wyjęły mi podchody z dealerem przy zakupie nowego auta, co było niczym pertraktacje z pewnym graczem Ale będzie post jutro o tej samej porze, w ostatnim dniu mojego terminu. Bez obaw.

Cóż niestety żegnamy się z jedyną panią. Zekhinta chyba masz dużo obowiązków w realu lub problemów, skoro nie dało się choćby zasygnalizować mi lub graczowi, którzy czekał na interakcję, że nie masz na sesję czasu. Do zobaczenia może gdzieś, kiedyś w innej sesji. Powodzenia!

Endymion i Finluin możemy pociągnąc na privach.

Pzdr.

Acha, podejrzewam, że objętość nowego posta uniemożliwi mi edytowanie i doklejanie go do tego dzisiejszego w sesji, więc będzie nowy, lecz uwagi dla graczy będą w tym poście, który edytnę, no chyba, że ktoś coś napisze w komentach w międzyczasie.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 26-03-2012 o 06:20.
Campo Viejo jest offline