Wątek: Ravenloft
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2012, 07:29   #2
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Oj Natanael - nie chcę wyjść na marudę, czy coś, więc potraktuj to jako pewnego rodzaju rady.

Rekrutacja jest - moim zdaniem - zła.
To znaczy - ma potencjał, bo pokazuje, że potrafisz ciekawie pisać, ale jest zła bo:

1. MG mówi - słuchajcie, nie chce mi się robić rekrutacji, ale będę prowadził.
2. Nikt z Was mnie nie zna, róbcie karty, co najwyżej stracicie swój czas, bo nie wiem czy mi się będzie chciało prowadzić, ale będę prowadził.
3. Mam lenia, nie wiem czy będę prowadził, ale poprowadzę, jak mi się będzie chciało i gracze będą fajnie grali. Jak nie będą, to .....
4. Wykorzystanie czyjejś rekrutacji w swojej ... tego nie skomentuję. Nawet jeśli chodzi tylko o obrazek

Jednym słowem - pokazałeś w niej tylko dwie rzeczy: że masz prawdopodobnie potencjał i że Ci się nie chce Odpowiedz sobie na pytanie, czy wielu graczy tym zachęcisz.

Jednym słowem .... proponuję... niech Ci się zachce i pokaż, co potrafisz. Jako nowy człowiek na LI, nieznany nikomu, POWINIENEŚ od tego zacząć. Tak uważam.


Natanael - pozdrawiam i liczę na to, że moich słów nie odbierzesz w kategorii marudzenia, lecz motywacji.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 26-03-2012 o 11:54.
Armiel jest offline