Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2012, 14:34   #1
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
[Komentarze] Za Koronę!

No to sesja wystartowała, w razie rażących byków i innych pierdół - dajcie mi kilka postów na wbicie się w rytm, bo dawno nie pisałem, a już szczególnie jako MG i trzeba mi krótkiego okresu otrzęsin. Z kwestii parafialnych, ingerencje w środowisko (głównie NPC) uzgadniacie u mnie, scenki na google docs (u części Was wskazane po poście), ja wszystko powpisuję w sesji i tego...

Jak coś mi się przypomni nie omieszkam napisać . W pierwszym poście przedstawcie swoje postaci, bo nie wszyscy rzuciliście ich opis w tekście wysłanym mi razem z KP. Dialogi i myśli piszemy w kursywie, te pierwsze od myślnika, drugie od tyldy. Czas na odpis umówmy się, że w tydzień zrobimy komplet - wstępnie póki jesteście jeszcze rozdzieleni, macie 4 dni na odpis i potem ja kolejne 3 na mój (bo muszę odpisać każdemu z osobna), potem dajmy sobie 5 dni dla Was i 2 dni dla mnie, jak będę miał Was razem.

Aha, nie jestem fanem wrzucania zdjęć wszystkiego... WSZYSTKIEGO o czym piszecie. W sensie zauważyłem taki dziwaczny trend, że niektóre osoby opisując jak ich postać je obiad muszą koniecznie wrzucić zdjęcie wygooglanej miski z zupą, żeby sesja była autentyczniejsza, poparte linkiem do youtube z odgłosami jedzenia owej zupy. Mi starszy opis, wolę więcej poczytać, niż przekopywać się przez zdjęcia . Jak już będziecie musieli je dać, starajcie się je w miarę zwymiarować do nie wiem, 200x150? Nie za dużo w sensie, tekst się rozjeżdża i tak dalej...

Aha, no i enjoy !
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline