Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2012, 10:53   #17
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Eyriashka Zobacz post
F.Leju, Sekalowi nie chodzi o styl grania, a długość sesji. Nie zaczynajcie znowu swoich akademickich dywagacji
Ja dobrze wiem o co Sekalowi chodzi ... o długość sesji. Mnie też chodzi o długość sesji. Nam wszystkim chodzi o długość sesji. I to rzeczywiście mogłaby być niekończąca się opowieść, co mnie specjalnie nie przeszkadza, czemu dałam wyraz w mojej wypowiedzi, odnosząc się do opozycji grać-wygrywać.
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline