Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2012, 11:05   #19
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Eyriashka Zobacz post
Ja wiem, że posiadasz nieskończone pokłady energii jeśli idzie o RPG, ale dobrze jest mieć cel do którego się dąży, a nie powtarzać błąd Szuruburu "długość sesji przewiduję na pół roku lub będzie trwała w nieskończoność".
Oj tam, oj tam XD
Wyszła taka gadka szmatka ... a ja będę miała cel i sesja nie będzie trwała w nieskończoność ... nie wiem w ogóle dlaczego zeszło na taki temat o.O ... chyba muszę przeczytać wątek od początku ... XD
Whatevz :P
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline