Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2012, 21:54   #4
Cas
 
Cas's Avatar
 
Reputacja: 1 Cas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodze
Również witam wszystkich serdecznie.
Jak zdążyłem dowiedzieć się z tematu rekrutacyjnego, niewiele brakowało, a przypadłaby mi rola jedynie biernego obserwatora. No ale nie ma tego złego, dziękuję za zaufanie i mogę obiecać, że potraktuje je jako dodatkową motywację.

Idąc natomiast za przykładem abishaia ...
Jacob to jak można już było wyczytać medyk. Dość wyjątkowy, bo trudno wyobrazić go sobie w białym fartuchu i ze stetoskopem wokół szyi. Głównie dlatego, że potrafi zaskoczyć niejednego swoimi umiejętnościami przetrwania w dziczy.
Oprócz tego to korzystając z małego zapożyczenia - "Jack of all trades". Solidny żołnierz, kiedy zajdzie potrzeba, potrafi nawet poruszać się bezszelestnie. No i od czasu do czasu może coś naprawić, niekoniecznie waląc w to kluczem francuskim ku akompaniamencie wyzwisk.

Chyba tyle wystarczy. Więcej będzie można przeczytać już podczas sesji.
 
__________________
"The heart lies and the head plays tricks with us, but the eyes see true.
Look with your eyes. Hear with your ears. Taste with your mouth. Smell with your nose. Feel with your skin.
Then comes the thinking, afterward, and in that way knowing the truth."
Cas jest offline