Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2005, 23:38   #18
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Mam dwie sprawy. Po pierwsze Temp. Wczuj się w postać. Jesteś młodym wampirem z bardzo wysokim pokoleniem. Jesteś Pariasem. Nie możesz bazować na tym co przeczytałeś o klanach, bo w rzeczywistości nie posiadasz takiej wiedzy. Nie masz okultyzmu, to po pierwsze. Jesteś nowicjuszem, skąd możesz wiedzieć, że Nosferatu to agencja wywiadowcza? Co najwyżej, że są brzydcy i ukrywają się przed ludźmi. W razie jakbyś miał problem z tym co napisać, a co nie, pisz do mnie na PW, gg lub mail. Mówiłam Ci też, że granie Pariasem jest ciężkie, bo nie masz żadnych praw i pomiatają Tobą jak się da. Więc wczuj się. Twój wybór.

Sprawa druga - zamykam sesję na okres 5-6 dni, bo wyjeżdżam. Mam nadzieję, że do tego czasu pomyślicie nad sesją i swoimi postaciami Napewno Wam się przyda. Diaboł - poczytaj o swoich mocach i swoim klanie. Możesz też postudiować tą stronkę z robieniem postaci, bo tam są ciekawe rzeczy, które Ty, jako starszy i prawa ręka Księcia, powinieneś znać.

I sprawa trzecia - http://www.zeus.pl/ventrue1/tradycje1.html -> zapoznajcie się z tym, zapiszcie w razie potrzeby i przestrzegajcie. To są prawa wampirów, które kazdy z Was musiał nauczyć się w pierwszym okresie swojego przeistoczenia. Przejrzyjcie też stronkę, można znaleźć ciekawe rzeczy

Życzę miłego tygodnia. Bądźcie grzeczni i nie rozrabiajcie. Mam nadzieję, że jak wrócę, to będę miała do przeczytania duużo postów :P
 
Milly jest offline