Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2012, 23:02   #18
Imoshi
 
Reputacja: 1 Imoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnie
Dzień dobry (Dobry wieczór?), czejść (Tak, celowo z błędem) i czołem.

1. Rezerwuję slota za pierwszego trupa.
2. Powiedziałbym "Powodzenia", ale od tego czy szybko ktoś padnie zależy czy się cudem dostanę, tak więc pozostanę przy mniej miłej wersji i dam Wam parę wskazówek:
a) Biegnijcie do wszystkiego co wydaje Wam się dziwne. Na pewno znajdziecie tam coś przydatnego. Przecież to niedorzeczne, żeby na 'wyspie zapomnianych demonów' były jakiekolwiek potwory. To tylko taki chwyt reklamowy!
b) Pamiętajcie, że skradanie jest be be. Macie biegać na rambo i strzelać wszędzie gdzie się da.
c) Wrzeszczcie "Świeże mięsko za darmo" w dżungle. Tak dla zabawy! ;3
d) Pamiętajcie, że jeśli sytuacja nie jest usiana różami, zawsze pozostaje idealne wyjście - kulka w łeb.

A więc, teraz, skoro posiadacie już moje nauki, mogę wam życzyć powodzenia/szybkiej, możliwie bezbolesnej śmierci (Niepotrzebne skreśl.)
 
Imoshi jest offline