Wątek: Wieża gromów
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2006, 01:31   #10
Alien_XIII
 
Alien_XIII's Avatar
 
Reputacja: 1 Alien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie coś
Dobra zostawcie go już ,bo dostanie kompleksów. Mam nadzieje że sie poprawi.
Tak wogóle to chce uściślić ,że nie jest to warhammer więc w razie jaki niejasności prosze walić do mnie.
Specjalnie jesteście banda wieśniaków (z wyjątkami ale tak czy inaczej) którzy nie wiedzą nic o polityce więc wszelkie machinacje nie muszą was obchodzić. Kolejne to mapa ,ale raczej nikt nie miał z nią styczności (znowu wyjątek w postaci Sczmura ,ale jak tylko powiesz będzie ci dane) Co do stosunków między rasowych to elfy są rzadkością (pomińmy tego co wlazł z wami do karczmy bo to jest taka miejscowa legenda ,która jest prawdziwa dla niektórych ) inaczej jest z elfami miejskimi ,ale też mało o tym wiecie (pomijając Sczmura...)
Magia też was nie powinna obchodzić ,a jak wygląda opisałem Dornowi zwanemu Mistrzem Rozbudowanych Opisów.
Tak czy inaczej....
Stay tuned
 
__________________
Great men are forged in fire
it is the privilege of lesser men to light the flame
Alien_XIII jest offline