Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2012, 09:08   #21
Bogdan
 
Bogdan's Avatar
 
Reputacja: 1 Bogdan ma w sobie cośBogdan ma w sobie cośBogdan ma w sobie cośBogdan ma w sobie cośBogdan ma w sobie cośBogdan ma w sobie cośBogdan ma w sobie cośBogdan ma w sobie cośBogdan ma w sobie cośBogdan ma w sobie cośBogdan ma w sobie coś
Nie starczyło wczoraj czasu żeby się przedstawić.
Niniejszym witam wszystkich.

A teraz może kilka słów wyjaśnienia. W kwestii fabularnej. Otóż na niedługo przed startem okazało się, że prócz zwykłego stanu do plutonu dokoptowano jeszcze jakiegoś oficera wraz ze snującym się za nim podoficerem. Owi żołnierze to porucznik Pierce (ten, który w moim poście pofrunął jako pierwszy) oraz kpl Benjamin White.
No, to chyba tyle jeśli chodzi o temat poznawania. On nic nie wie o was, a wy o nim tyle ile sami będziecie chcieli się dowiedzieć. Chyba uczciwie jak dla nowego?
Jeśli kto byłby ciekawy to Pierce miał naszywki kojarzące się z G-2, natomiast White jakiejś kompanii logistycznej. Ma niewiele ponad dwudziestkę i choć nie potyka się o własny karabin, a ze sprzętem wojennym obchodzi ze znajomością rzeczy, to nie sprawia wrażenia jakby czuł się na tej akcji komfortowo.

PS
A, i serdeczne pozdrowienia dla wszystkich z którymi miałem już przyjemność, a szczególnie serdeczne dla życzliwych.


Jeszcze jedno Miszczuniu.
Była zdaje się gdzieś wcześniej mowa o dokumencie, a ja nie mogę odnaleźć gdzie to było. Więc w związku z tym że powoli się kupimy, jeśli mogę, to poproszę o linka.
 

Ostatnio edytowane przez Bogdan : 29-03-2012 o 10:42.
Bogdan jest offline