Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2012, 13:23   #1120
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Ja postaram się dzisiaj wieczorem dać posta. Dostałem ostatnio duże zlecenie i jestem nieco zajęty, ale znajdę chyba wieczorem godzinkę :P

Edit:
Ej, przecież pisałem już daaawno jaką nagrodę chcę: jako, że jak sądzę Silvanus uleczy moją postać chciałbym mieć miejsce na uniwersytecie magicznym gdzie mógłbym nauczać połączenia magii i druidyzmu.

No cóż, osobiście też chciałbym jak najszybciej zakończyć podróż do Silverymoon. Fajne przygody po drodze i ogólnie cała kampania, ale ta podróż już mi się dłuży. Cel wydaje się ciągle odległy i trochę to demotywuje, przynajmniej w moim przypadku. Szczególnie, że cel dotarcia do Silverymoon dla mnie osobiście stał się środkiem, a nie celem samym w sobie.

Bardziej mnie interesuje: co potem? Co ze skrzynkami Mystryl? Co z zadaniem od Silvanusa? Co ze Srebrnymi Marchiami? Co z tajemniczą kobietą na początku sesji? Co z Tau? Co z oblężeniem Silverymoon? Droga do Silverymoon z przesyłką stała się wyścigiem, chcę jak najszybciej dość do mety i mieć z głowy wszystkie przeszkody. Chcę teraz zanurzyć się w tym co zaoferują pytania, które zadałem.

Dlatego bardzo bym chciał przesyłkę II, choć może pod nową nazwą - nawet nie koniecznie stricte kontynuację kampanii z tymi samymi postaciami, ale kontynuację Faerunu, który postanowiłeś zmienić w tej grze, abi.

Edit, Edit:

Ogólnie to można by powiedzieć, że droga już mnie nie interesuje, interesuje mnie co potem.
 

Ostatnio edytowane przez Qumi : 29-03-2012 o 22:41.
Qumi jest offline