Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2012, 19:18   #214
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Koniec z podróżą, czas się osiedlić, jesteście w Vogelsang!

Mam zamiar dać Wam teraz więcej swobody i ‘odciąć’ od kapłanki, która na razie nie wie co robić (nie ma wizji). Zobaczymy jak wyjdzie i czy wam to odpowiada, ale czujcie się swobodnie w planowaniu Waszych czynów. Możecie zwiedzać miasto, ja podałem tylko największe, widoczne budynki. Jeśli chcecie coś znaleźć, to pisać i zobaczymy co zrobić się da. Mimo iż miasto wygląda na wyludnione, to wciąż żyją tu ludzie (jest ich bardzo mało).

Co do pory, to jest popołudnie teraz.

Aha, co do wcześniejszej sytuacji. Ktoś poza Erykiem, Ignatzem i Wołodią nie dzieli się pieniędzmi oficera? Grave nie ma na razie, ale podejrzewam, że jej postać też nie weźmie pieniędzy. Chce wiedzieć na ilu dzielić pieniądze i także żeby było wiadomo kto okrada zwłoki, kto nie



Żywotność wszyscy mają na Max, ale o ranach, czy zmęczeniu, całkowicie nie zapominajcie
 

Ostatnio edytowane przez AJT : 29-03-2012 o 19:26.
AJT jest offline