Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2012, 20:44   #30
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ha, też pomyślałem o "Monku" dla Collinsa. A skoro jest z nas wszystkich najstarszy (wiekiem/stażem – chyba że coś mi umknęło), dorzuciłbym do puli jeszcze swojskie "Grandpa".

Czyli jak dotąd:
Jacob Blackwood - Chief/Doc/Blackjack;
Patrick Boone – Preacher/Scope;
Zeb Collins – Monk/Grandpa;
Jake Harikawa - Żółtek/Jake/Chief/Tounge;
Robert Noltan - Postman;
Mark Clyde Selby – Hunter/Traper/Scout/Redskin/Moose/Barrow/Sasquatch;
Luke Summers – Scorch/Joker

Co do tego ostatniego, tak w ramach uzupełnienia:
Urodził się, wychował i mieszkał w Russet Mounds (fikcyjnej o ile mi wiadomo) mieścinie, której jedynym godnym wzmianki wyróżnikiem jest tor wyścigowy.
Do wojny zajmował się głównie serwisowaniem aut i w ogóle wszystkiego, co trafiło do przytorowego warsztatu oraz bałamuceniem miejscowych dziewcząt. Niedoszły kierowca wyścigowy, odrzucony kandydat na pilota. W korpusie niejako z przekory.
 
Betterman jest offline