Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2012, 14:53   #13
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Mam kilka pytań dotyczących sesji. Co więcej, ponumerowałem je pretensjonalnie.

1. Rozumiem, że jeśli wybierzemy człowieka, karta postaci ma przedstawiać osobę zupełnie normalną, która nie posiada żadnej prawdziwej wiedzy na temat nadnaturalności faktycznie występującej i realnej w sesji? Na dodatek postać nic jeszcze nie wie, że jest Strażnikiem?
Inaczej mówiąc: opisujemy zwykłego człowieka, a dopiero w sesji będziesz nas przekonywała, że nic nie jest takie, jakim się wydaje?

2. Z jednej strony piszesz, że możemy mieć wszystko, co jest w naszym świecie i Midgardzie, a z drugiej, że to nie będzie tam działać. Hę? I jeszcze coś z bateriami. Czyli nóż z ziemskiej Ikei rozpadnie się w Midgardzie, czy w innych światach? Tak samo z ubraniami?

3.
Cytat:
Napisał Sarameda
Profesje, wszystkie dostępne profesje w naszym świecie, ale w innych światach mogą one nie zdać egzaminu, więc zastanówcie się dobrze, jaką będziecie chcieli grać profesją!
Cytat:
Napisał Sarameda
Ekwipunek dostaniecie ode mnie, a co do wykonywanego zawodu Waszej postaci, będziemy rozmawiać bezpośrednio ze mną (jak się uda, założę oddzielny temat na forum, a jak nie to będziemy to pisać przez gg, pw, maila)
Profesje. Jeśli gramy (jak na razie) normalnymi ludźmi, rozumiem, że chodzi Ci o zawody? Np. lekarz, aptekarz, uczeń, piekarz, florysta, sprzątacz, niania? Na ogół większość normalnych, współczesnych zawodów nie przyda się w średniowiecznym świecie, przynajmniej nie będą wyglądały epicko... a piszesz, jakby te profesje miały później w rozgrywce faktyczne, duże znaczenie...

Rozumiem: profesja=zawód?
I w końcu sami wybieramy sobie zawód/profesję, czy dopiero po rozmowie z Tobą?

4. Preferowana długość postów?

Cytat:
Napisał Kelly
Może jednak, pomimo owej bardzo zniechęcającej wymiany zdań, parę sympatycznych osób się jednak zdecyduje.
E, tam. Małe dramaty i waśnie zawsze dodają pikanterii, a to o emocje w grze chodzi, no!


Człowiek. Woda.
 
Ombrose jest offline