Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2012, 15:12   #14
Sarameda
 
Sarameda's Avatar
 
Reputacja: 1 Sarameda nie jest za bardzo znanySarameda nie jest za bardzo znanySarameda nie jest za bardzo znanySarameda nie jest za bardzo znanySarameda nie jest za bardzo znany
Już odpowiadam. Mogłam trochę edytować tą rekrutkę, bo widzę teraz sporo błędów w niej zawartych.
1. Nie ważne, czy to będzie człowiek czy tam elf dajmy na to, postać może mieć wiedzę o paranormalnych zjawiskach lub nie. Decyzja należy od Was, graczy, liczę na Waszą inwencje twórczą. Tak, postać nie wie, ale dzieją się wkoło niej dziwne sytuacje związane z żywiołem. Tak, ale postać nie musi od razu w to uwierzyć. Może uznać to za sen lub iż popadła w śpiączkę.
2. Chodziło mi o takie rzeczy jak telefony komórkowe, laptopy. Mogłam to jaśniej określić, mój błąd.
3 i 4 punkt powinnam w ogóle poprawić. Jest bezsensu.
Sami wybierajcie. Nie jest powiedziane, że musicie grać człowiekiem, możecie grać eflem, drowem.
Ekwipunek dostaniecie na sesji związany z byciem Strażnikiem, teraz możecie opisać gdzie mieszkacie co posiadacie itd.
To czekam na KP. Jeszcze jakieś pytania?
 
__________________
In vitae non oportet quod semper sit ratione ducitur, sed duci debere cor czyli W życiu nie zawsze trzeba kierować się rozumem, lecz trzeba kierować się sercem
Sarameda jest offline