Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2012, 15:13   #11
Imoshi
 
Reputacja: 1 Imoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnie
Imosia też dopisz.
Mam nadzieję, że się dostanę, chociaż jak patrzę na konkurencje, która przybyła w parę godzin, to coś mi się wydaje, iż nie będzie to łatwe zadanie.

EDIT:
Proponuję, aby wszyscy pisali w postach jaką postacią będą grali, bo potem wyjdzie głupio jak np. KP dla zabijaków będzie 10, a na inne postacie po 1-2. ;3

Ja osobiście planuje cichego kolesia co będzie chwytał przeciwników i ogłuszał pojedynczo, za to nieumiejącego się dobrze posługiwać komputerami i będącego do kitu za kierownicą.

MG, można mieć specjalne gadżety pokroju małych słuchawek do kontaktowania się z towarzyszami(Czy też kontaktami), czy na pistolecie i ew. paralizatorze trzeba zakończyć?
 

Ostatnio edytowane przez Imoshi : 01-04-2012 o 15:27.
Imoshi jest offline