Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2012, 18:04   #12
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie.

Jako, że zbliża się godzina 18.00 i widzę, że odzew jest strasznie duży, to powiem to, co zamierzałem powiedzieć po 22.00.

Ta rekrutacja to jedynie żart na PRIMA APRILIS, jak sprawę wyczuła kanna i nie tylko ona i co zawarłem chociażby w nazwisku ofiar Mac April

Cieszę się, że zadziałał Miło mi, że dostałem KP. Podziękowałem dodatnią reputacją za wkład pracy i zaangażowanie.

Tych, którzy poczuli się urażeni lub rozczarowani - przepraszam. Ci, którym żart się podobał -dziękuję.

Niniejszym rekrutację można zamknąć, bo szkoda ciągnąć dalej ten żart.

Niestety, chociaż uwielbiam prowadzenie na LI to czasu na taką sesję - wymagającą naprawdę sporo zaangażowania zarówno od MG, jak i od graczy nie mam.

Zatem - powtarzam - to był JEDYNIE ŻART na 1 KWIETNIA

Dziękuję - chociaż wątek można potrzymać do wieczora, by ludzie mogli mi "zmyć głowę" jeśli mają taką potrzebę.

Dziękuję. Nie zgłaszajcie się już i nie przysyłajcie KP.

 
Armiel jest offline