Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2012, 21:24   #6
Dreak
 
Dreak's Avatar
 
Reputacja: 1 Dreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie coś
1. Jest w ciele od urodzenia bez niego ludzie byli by na poziomie małp ale rzadko aktywuje się w pełni.
2. W pewnym sensie Wieczni są pół-bogami. I przez wieki byli z nimi myleni lub tworzyli nowe religie Zeus, Thor, Ares, Mahomet itp. więc można się domyślić ze potrafią wiele ale żeby nie było za prosto trzeba będzie je odkryć. Charakter czy to co lubimy wpływa na to jakim się jest człowiekiem a to wpływa na duszę w której jest gen. Ale jak to z człowiekiem bywa nie wiadomo do czego ma się talent. Więc umiejętności to trochę temat rzeka. Są umiejętności które posiada każdy Aeterna jak nieśmiertelność czy widzenie pełni świata czyli stworzeń niematerialnych. W każdym razie wszystko będziecie poznawać w czasie sesji. Na razie tak jak mówiłem nie potraficie prawie nic oprócz tych które nie wymagają waszego wkładu czyli głownie te widzenie.
3. To pozostawiam waszej wyobraźni. Jeśli chcecie możecie użyć jakieś wybitnej jednostki ale najpierw bym poprosił o potwierdzenie bo nie każda żyje lub należy do Wiecznych. Mogą należeć do Palladynów lub być neutralnymi choć to rzadkość zazwyczaj wybitni Aeterani byli wspierani przez organizacje. I tu pojawia się kolejna kwestia o której muszę wspomnieć jesteście nieśmiertelni potraficie się wyrwać ze szponów czasu ale zabić was można, cholernie trudno ale można.
4. Chodziło mi że nie chce młodego Aeterana który strzela piorunami, lata, zabija spojrzeniem, staje się niewidzialnym czy strzela kulami ognia. Nie potraficie właściwie nic.

Jeśli chodzi o wiek to może się uaktywnić kiedy chcecie ale w miarę rozsądnie w granicy 15-70 lat Pamiętajmy że Aeterni się nie starzeją. Późniejsze Starzenie jest to tylko iluzja dla zwykłych ludzi było by chyba podejrzane gdyby jakaś sława przez 40 lat wyglądała tak samo i nagle zniknęła.

PS: Mam nadzieje że wszystko jasno wytłumaczyłem bo jestem strasznie zmęczony.
 
__________________
"If you want to make God laugh, tell him about your plans."

Ostatnio edytowane przez Dreak : 01-04-2012 o 21:27.
Dreak jest offline