Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2012, 21:44   #331
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Ton;
Co tu rzec... W lodowej twierdzy zjawił się nagle Elsevir. Wskoczył przez okno jak Jack Sparrow na linie. Wydeklamowałeś mu wierszyk. Władca lodowej fortecy: Jared Ozz anime sweatdrop by ~Warioozz on deviantART
Elsevir; Legolas discovers fanfics by *Pika-la-Cynique on deviantART
- Muszę przyznać, że dobry z ciebie poeta! – pochwalił szczerze Elsevir. – W porządku, lets do business...
Transakcja dokonana. I co...? I finisz mniej więcej jak poprzednio...

Nevis;
Łucznik z ciebie niezły! Chociaż cele zasuwają jak szalone, byleś w stanie ustrzelić już 5 z nich! Połowa, dobra nasza...



Barelard;




Zegar był przeto zmyślnie zrobiony. Pierwszy ukończyłeś swój zegar! Zaklęcie...? Nic się jednak nie wydarzyło... Coś jest nie tak z tym zaklęciem i z tą 11.11!

Kiti;
[kombinujesz]
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline