Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2006, 10:02   #997
Maciek292
 
Reputacja: 1 Maciek292 ma wyłączoną reputację
Witam
Mam na imięzależnie kiedy, teraz wymienie wiekszośc mych nicków... tj. imion)Gotix (w RPG), Maciek292(ogólnie w necie), Cyborg29(w shooterach) lub też Karbus(w strategiach). Ale na ogół nazywają mnie Maciek, choc nie wiem skąd taka myśl im do głowy uderzyła. Nie powiem o sobie zbyt dużo: lubię czarny humor (HTF rządzi!!!), RPG-i, ogólnie fantasy i troche militaria. Mam bzika na punkcie wszystkiego, co nierealne i niestworzone, choc jeśli ktoś oferuje partyjkę w jakąś porządną planszówkę to z chęcią skorzystam. Jestem dobry w RPG-i i w różne FPP, np. Counter Strike, Soldier of Fortune i takie tam. Dobrze władam mieczem dwuręcznym (dwa kije od szczotki złączone taśmą. Czasami z powodu tej pasji, niektórzy z moich kolegów nie chcieli się ze mną bawic, bo ich mieczyki kupione w sklepach nie ruwnały się z moimi dwoma kijami od szczotki 8) . Na ogół jestem całkiem normalny, naprzeciw większości tego, co napisałem w powyższym poście.
Pozdrawiam.
P.S. Wasza strona jest THE BEST!!!
 
__________________
MG: Atakujecie wilka!
Gracz 1: Podchodzę na wprost wilka i nawiązuje kontakt wzrokowy, następnie atakuję!
Gracz 2: Biorę wilka od tyłu!
Wszyscy grający: Ty zboczeńcu!!!
Maciek292 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem